Sponsorlu Bağlantılar

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolgunlaştırma hyaluronik asit enjeksiyonları ile yapılır. Hyaluronik asit, vücutta doğal olarak bulunan saf, tamamen emilebilir bir maddedir. Hyaluronik asit enjeksiyonları su molekülleri ile bağlantıların oluşmasına neden olarak dudakların dolması, düzeltilmesi ve nemlenmesine neden olur. Dudak dolgusu fiyatları estetik operasyonlara göre daha uygun olmaktadır.

Bu nedenle de Yaş ilerledikçe dudaklardaki hyaluronik asit ve kolajen seviyesi azalır, bu nedenle kaybedilen miktarı geri kazanmak için hyaluronik asit enjeksiyonları yapılabilir. Hyaluronik asit dolguları kullanarak, sadece dudak hatlarına değil, istenilen hacim ve dudak biçimine de katkı sağlayan, genç görünen dudakları geri kazandıracak mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Burun dolgusu fiyatları, çene dolgusu fiyatları ve dudak dolgusu fiyatları konusunda bilgi elde edebilirsiniz.

Burun Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Burun dolgusu fiyatları konusunda seçtiğiniz uzmanın ve kullanılan malzemenin tipine göre farklılık gösterir. Ameliyatsız rinoplasti veya burun dolgusu olarak da bilinen ameliyatsız burun estetiği enjeksiyon kullanılarak yapılabilir. Dermal Dolgu Maddeleri son derece güvenli ve etkilidir, minimum şişme ve herhangi bir morarma 48 saat içinde kaybolmaktadır. Burun dolgusu, burundaki yumuşak dokuya şekil vermek, düzeltmek ve kontur vermek için uygulanacak bir dizi küçük jel enjeksiyonudur.

Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu fiyatları, çene dolgusu fiyatları ve dudak dolgusu fiyatları birbirinden bağımsız olmaktadır.  Çünkü yaptırmak istediğiniz dolgu çeşidine göre farklı işlem uygulanır. Dermal dolguyu enjekte etmek yarım saatten az sürer ve sonuçlar sadece anında değil, yaklaşık 12 ay sonunda kendini gösterir. Ameliyatsız bir burun estetiği burnunuzun şeklinden memnun değilseniz ve ameliyat olmak istemiyorsanız ideal bir çözüm olabilir.

Çene Dolgusu Avantajları Nelerdir?

Çene dolgusu fiyatları artık giderek uygun maliyete gelmektedir. Bu nedenle uzun yıllardır alışagelmiş estetik yöntemlerin yerini giderek doğu tipi işlemler almaya başlamıştır. Dolgu maddeleri artık cerrahi işlemlerin yerini almaya başlamıştır. Çene yüz şeklimizi büyük ölçüde etkiler. Çok kısa bir çene, yuvarlak bir yüz şekli izlenimi verebilir.

Çene uzatılırsa, hastanın tercihine bağlı olarak yüze daha oval bir şekil verebilir. Çene ayrıca profilde nasıl göründüğümüzü de etkiler. Burun ucunun, dudakların ve çenenin dengesi, yüzün çekiciliğini etkileyen önemli bir faktördür. Dermal dolgu maddeleri ile estetik tedaviler genellikle güvenlik, fiyat ve hızlı sonuçlar açısından çok daha avantajlı olmaktadır.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak büyütme, dolgunlaştırma veya dudak dolgusu olarak da anılan dudak büyütme, ameliyatsız olarak size daha dolgun dudaklar verebilen kozmetik bir işlemdir. Bu nedenle de dudak dolgusu fiyatları çok daha uygun olmaktadır. Dudak dolgunlaştırmanın temel amacı, dudaklarınıza önemli miktarda hacim katarak görünümünü iyileştirmektir.  Dudak dolgunlaştırma amacı dudaklarınıza uygun hacim ekleyerek yeniden şekillendirmek ve yeniden boyutlandırmaktır. Dudak Dolgunun Faydaları ise;

  • Dudaklarınıza yeterli hacim verir.
  • Yüz görünümünüzü estetik olarak güzelleştirir.
  • Aynı zamanda dudak simetrisi sağlar.
  • Gülüşünüzü çekici kılar.
  • Öz güveninizi artırır. Bu nedenle eğer ihtiyacınız bulunuyorsa dudak dolgusu fiyatları konusunda araştırma yapmalısınız.

Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Dudak enjeksiyonları, en popüler estetik tedavilerden biridir ve her yaş grubundan bu işlemi yaptırmak isteyen bulunmaktadır. İster dudak hatlarınızı küçültmek isteyin isterse hacim katmak isteyin aradığınız sonucu elde edebilirsiniz. Dudak çevresindeki cilt bölgesine uygulanan hyaluronik asit enjeksiyonlarının etkisi yaklaşık 12-24 aydır. Daha sonra prosedür tekrar edilebilir. İşlem yapıldıktan sonra 1 hafta yoğun güneş ışığı, sauna ve aktif sporlardan uzak durulması tavsiye edilir. Günümüzde dolgu işlemleri; burun dolgusu fiyatları, çene dolgusu fiyatları ve dudak dolgusu fiyatları olukça

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı