Sponsorlu Bağlantılar

Diş Teli Fiyatları

Diş Teli Fiyatları

Diş dizilimindeki problemler ortodontistler tarafından diş teli tedavileri ile giderilebilir. Mutlu ve özgüvenli gülüşler için Periodent Dental Clinic’ten kaliteli diş teli hizmeti alınabilir. Dünya standartlarında malzemelerle yapılan tedaviler uygun fiyatlarla yapılır. Fiyat almak için ücretsiz muayene hizmetinden faydalanılabilir. Muayene sonrasında ne tür tedavilerin uygulanması gerektiğine karar verilir ve net bir fiyat teklifi de sunulur.

Ortodontist

Periodent Kliniğinde deneyimli ortodonti uzmanları bulunur. Uzmanlar, kliniğe başvuran hastaların çene, yüz ve diş bölgelerindeki yapısal bozuklukların teşhisi, önlenmesi ve tedavisi konusunda hizmet verir. Dişlerdeki çarpıklıklar, düzensizlikler, boşluklar, alt ve üst çenesindeki büyüklük problemleri gibi sorunlar için en uygun tedaviler yapılır.

İmplant Fiyatları

Kaybedilen dişlerin yerine konması için en konforlu uygulamayı implant tedavileri sunar. Çene kemiğine vida ile yerleştirilen implant, hastaların kendi dişlerine en yakın modeldir. Periodent Kliniğinde yapılan son tıbbi gelişmelere uygun implantlar bir gün içerisinde yapılabilir. Fiyat kalite performansı yüksek olan bu uygulama hastalara zamandan da kazandırır. Ücretsiz muayene sonrasında net fiyat bilgisi alınabilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı