Sponsorlu Bağlantılar

Denetim Hizmetleri

Denetim Hizmetleri

Ticaret işlemlerinin daha güvenli yapılması ve ürün kalitesinin sağlanabilmesi için ilgili bakanlıklar tarafından izin verilerek, gerekli denetimlerin yapılması sağlanmaktadır. Firma, gerekli yetki belgelerine sahiptir ve tüm gözetim hizmetlerini vermektedir. İşletmelerin, araç kontrolleri, konteyner kontrolleri, yükleme öncesi gözetimleri, üretim gözetimleri gibi işlemlerini, uzman çalışanları ile yapıyorlar. Yetkili firma olarak verdikleri hizmetler ile ürün sevkiyatının, standartlara uygun güvenli yapılmasını sağlıyorlar.

Verimliliğin Sağlanması

Kalite yönetimi hizmetleri ile ürün güvenirliliğini, performansını ve dayanıklılığının geliştirilmesini sağlıyorlar. Verilen hizmetler ile müşterilerinin rakiplerinden farklı olmasını ve tüketicilere daha kaliteli ürünlerin sunulmasını ve müşteri memnuniyetinin oluşturulmasını sağlıyorlar. Verimliliğin sağlanabilmesi için tüm işlem süreçleri için belirlenen belgelendirme işlemlerini yapıyorlar.

Online Hizmet

Firma, iletişim numaraları ve internet sitesi üzerinden hizmetlerini tüm müşterilerine ulaştırıyor. Sertifikasyon işlemleri için siteye erişim yapanlar, online olarak teklif formunu doldurarak, firmadan teklif alabiliyorlar. Belgelendirme ve denetim işlemleri, işletmelerin bulundukları sektörlerdeki görevlerine, ürünlerine ve hizmetlerine göre farklı şartlarla yapılıyor. Bunun için talep edilen hizmetlere göre müşterilerine teklif sunuyorlar.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı