Sponsorlu Bağlantılar

Crypto Pro World Kullanımı

Crypto Pro World Kullanımı

Crypto Pro World ile yenilikçi tarzıyla dikkat çeken Stark Chain madenciliği yapılabilir. Blockchain desteği ile güçlendirilen Crypto Pro, sahip olduğu Proof of Active algoritmasıyla herkesin madencilik yapabilmesine olanak sağlayan Stark’ın bulunduğu bir dijital pazaryeridir.

Crypto Professional Solution World Nasıl Kullanılır?

Crypto Professional Solution World son derece kolay bir kullanıma sahip olmasıyla öne çıkıyor. Ana sayfaya giriş yapınca üst menünün sağında bulunan ‘Login’ kısmından kolaylıkla üyelik oluşturulabiliyor.

Üyelik oluşturduktan sonra profilde bulunan ‘Bank’ kısmındaki cüzdan adresine para transferi yapılabiliyor ve Blockchain Network üzerinden madencilik yapmaya hemen başlanabiliyor.

‘My Mining’ kısmından madenciliğin, güncel olarak takibi yapılabiliyor ve madenciliğe ne zaman başlandığı görülebiliyor.

Madencilikten sağlanan kazanç ‘Balance’ kısmına yansırken, stake edilen toplam miktar da ‘Total Mining’ kısmına yansıyor.

‘Mining History’ kısmından da geçmişte yapılan madenciliklere tekrar bakılabiliyor ve kronolojik olarak kazanç takibi de yapılabiliyor.

Para çekmek için ise yine ‘Bank’ kısmına ilgili bilgiler giriliyor ve ‘Send Withdrawal’ butonuna basılıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı