Sponsorlu Bağlantılar

Codician

Codician

Codician yazılım olarak 2020 yılında Ankara’da hizmet verilmeye başlanmıştır. Yazılım ekibi olarak birçok iş imkanı ile hizmet verilebilmektedir.

Codian Ankara Hizmetler

Bu hizmetler, Web sitesi geliştirilmesi, Logo Tasarımı, Sosyal medya pazarlamacılığı, Facebook Reklamı, SEO hizmetleri, Fatura Yazılımı, Reklam Tasarımı, Saas Uygulaması, Broşür Tasarımı, ERP Yazılımı, E- Ticaret Geliştirme, CMS Geliştirme, Codian yazılım Tıklama başına ödeme, Web sitesi bakımı gibi sıralanabilir.

Yazılım Hizmeti

Codician yazılım bünyesi hali hazırda olan yazılım projelerinin gelişmesi ile daha iyi standartlarla erişmesi amaçlanmaktadır. Müşterilere istedikleri zamanda yüksek kalite, uygun maliyet, güvenli sonuç odaklı olarak web, e- ticari çözüm sunmakta olan bir sitem geliştirmekteyiz.

Profesyonel olarak Codician Ankara ekibi beceri, uzmanlık, web sitenin işletme için çalışmasının sağlanmasında kullanılmış olan araçlardır. Ayrıca oldukça kısa sürede yatırımların maksimum seviyede getiri sağlamasında yardımcı olur.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı