Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk Odası Halı Modelleri – Yamimia

Çocuk Odası Halı Modelleri – Yamimia

 

Çocuk odası konseptlerinde genel olarak tasarımsal öğeler birbirleriyle bir bütün oluşturur. Ancak set olarak almak yerine farklı tasarımları, renkleri ve desenleri bir araya getirerek daha zengin bir görsellik yaratabilirsiniz. Örneğin çocuk odası halı tasarımlarında farklı bir seçeneği tercih edip fon perde ya da yatak örtüsü olarak farklı bir tasarıma yönelebilirsiniz.

 

Bu biraz olsun çocuğunuzun beklentilerini, tasarımsal anlamda ilgi duyduğu noktaları ve sizin görsel dekorasyon zevkinizi ortaya koyacak bir detaydır. Her anne çocuğuna en iyisini sunmayı amaçladığı içinse Yamimia Türkiye’nin dört bir noktasına ürün satışı yapmaya devam ediyor. Çünkü kurumsal kariyerini çocuklarına ve diğer çocuklara daha iyi bir giyim şansı tanımak adına noktalayarak markayı oluşturan bir kadın olduğunu söyleyebiliriz.

 

Çocuk Odası Halı Modelleri

 

Çocuk odası gibi evin önemli kısımlarından birisinde dekoratif açıdan bazı faktörler daha da öne çıkar. Halı ve perde bunların başında geldiği için en çok buna yönelim vardır. Çocuk odası halı modelleri incelendiğinde de bizlere pek çok renk ve desen seçeneği sunulduğuna şahit olabiliyoruz.

 

Burada setlerde de gördüğümüz Unicorn, Pamuk Prenses, Arabalar, McQueen, Frozen, Yıldız, Make Up, Uzay Yolu, Maşa ile Koca Ayı, Mickey Mouse, Elsa ve Harika Kanatlar gibi seçenekler varlığını sürdürüyor. Bir set olarak almak yerine yalnızca halıyı bunlar arasından tercih edebilirsiniz. Ayrıca çocuk odası halı fiyatları bu kadar sağlıklı materyallerle üretilmiş olmasına rağmen herkese uygun bir seviyededir.

 

Çocuk Odası Halı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Çocuk odası halı modelleri ve fiyatları incelendiğinde sabit bir kalite standardından söz edebiliriz. Aynı ölçüde ve aynı fiyat çizgisinde olan halılar bizler ve çocuklarımız için özenle hazırlanmış. Kaliteli baskılar kullanıldığı gibi kimyasal maddeler tercih edilmeden üretilmiş.

 

Bunun çocuk odası halı alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında ilk sırada yer aldığını söyleyebiliriz. Desenlerin yarattığı görsellik, boyut veya fiyattan ziyade hiçbir kimyasal bileşen kullanılmadan üretilmiş olması elzemdir. Bebek ve çocuk giyim ürünlerinde ve tekstil ürünlerinde çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Yamimia bunu başarılı bir biçimde yıllardır bize sunabiliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı