Sponsorlu Bağlantılar

Canina Evcil Hayvan Bakım ve Sağlık Ürünleri

Canina Evcil Hayvan Bakım ve Sağlık Ürünleri

Ülkemizde yaygın görülen evcil hayvanların başında kedi ve köpekler gelir. İnsanlarla iç iç yaşayan bu canlıların sağlıklarını korumak ve bakımlarını düzenli olarak yapmak oldukça önemlidir. Bu konuda kaliteli ürünlere imza atan canina markasının orijinal ürünlerini online olarak satın alabilirsiniz. Şampuan, krem, losyon gibi temizlik ürünlerinin yanında takviye edici sağlık ürünlerini bulabilirsiniz.

Köpeklerde Takviye Sağlık Ürünleri

Köpekler için üretilen ve takviye ürünlerin başında yer alan canhydrox gag tablet 4. ayını tamamlamış tüm ırklarda kullanılabilir. Daha çok yaşlı köpeklerde kullanılan ürün, sağlıklı bir iskelet gelişimi için büyük önem taşıyor. Zamanla vücutta eksilen element ve mineral maddeleri takviye ederek kemik dokuyu koruyor. Canina canhydrox gag 600 gr. 360 tablet halinde sunulduğu için oldukça ekonomiktir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı