Sponsorlu Bağlantılar

Can Güvenliği Denetimleri

Can Güvenliği Denetimleri

İşletmelerin faaliyet alanlarına göre işçi sağlığı ve can güvenliği risk durumları değişmektedir. Can güvenliği denetim hizmeti verdikleri için hizmetleri ulaştırdıkları işletmelerde, her türlü tehlike risklerini en aza indirmeyi hedefliyorlar. Çalışanları, iş alanlarında karşılaşabilecekleri tüm riskleri tespit edebilmek için çalışma alanlarında, denetimler ve çeşitli ölçümler yapıyorlar. Hazırlanan rapor ile alınması gereken önlemleri belirliyorlar.

Ekipman Muayeneleri

İşletmelerde, can güvenliği risklerinin ortadan kaldırılabilmesi için ekipman muayene işlemlerinin düzenli yapılması gerekiyor. Yetkili firma olarak, hizmetlerini Türkiye genelindeki tüm işletmelere ulaştırıyorlar. Uzman ekipleri ile yaptıkları ürün ve ekipman muayeneleri ile işletmelerin üretimlerini standartlarla belirlenin şartlara göre yapmalarını sağlıyorlar. Firma hizmetleri ile geniş bilgilere internet sitesi üzerinden erişilebiliyor.

Yönetim Sistemleri

İşletmelerin, standartlara uyarak hizmet üretebilmesi için her yönetim sistemi için farklı şartlar belirlenmiştir. Belgelendirme hizmetlerini, işletmelerin sektörel yapılarına göre sunuyorlar. Verilen hizmetler arasında, kalite yönetim sistemi, çevre yönetim sistemi, enerji yönetim sistemi, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri gibi kaliteyi artırıcı tüm seçenekler yer alıyor.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı