Sponsorlu Bağlantılar

Cahit Kaya ve Golf

Cahit Kaya ve Golf

Golf sporunda Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri olan Cahit Kaya’nın golfle tanışması bir tesadüfle başlasa da başarılarının ve kazandığı turnuvaların tesadüfle hiçbir alakası yok. Kendisi azim ve disiplinle çalışmanın insana neler kazandırabileceği konusunda canlı örneklerden biri. Pes etmek Cahit Kaya’nın lügatında asla var olmadı ve gençlere de en önemli tavsiyesi bu…

Cahit Kaya 1996 yılında caddy olarak girdiği golf dünyasında çok kısa sürede yükselişe geçmiş bir isim olarak dikkat çekti. Alanında uzman isimlerden aldığı eğitimle Türkiye ve Avrupa’da birçok turnuvada boy gösterdi ve bu turnuvalarda birçok başarı elde etti. Kendisini golfün Türkiye’de tanıtılmasına adayan Kaya artık öğrencilerine de başarı yolunda ışık tutuyor.

Yılın golf eğitmeni seçilen Kaya daima azim, disiplin ve sıkı çalışmanın öneminden bahsediyor. Gençlere hayallerinden asla vazgeçmemesini öğütlüyor. Kariyeri başarılarla dolu olan golf oyuncusu ve eğitmeni Cahit Kaya bir süredir Belek Golf Academy’de koçluk yapıyor. Golfün herkese ulaşması gereken, güzel bir spor dalı olduğunu söylüyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı