Sponsorlu Bağlantılar

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyünün tanımını yapmak gerekirse, türlü uygulamalarla ve dualarla enerji yoğunluğu yaratarak olayları veya insanları kontrol etmek ve yönlendirmek diyebiliriz. Büyülerin etkisi altına aldığı kişi tarafından anlaşılması ise çok zor olsa da imkansız değildir. Yapılış türüne veya gösterdiği belirtilere bağlı olarak, kişinin kendisi tarafından anlaşılabileceği gibi etrafındaki kişilerin onu uyarmasıyla da anlaşılabilir. Bu konuda bir şüphe duyanlar, uzman medyumlar tarafından yardım alarak büyüyü tespit ettirebilirler.

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyüsü, etkisi altına aldığı kişi üzerinde birçok belirti ortaya çıkarır. Özellikle büyüyü yaptıran kişinin, durduk yere düşünülmeye başlanması, rüyalara girmesi veya sürekli onunla ilgili hayaller kurulması bunlardan başlıca birkaçıdır.

Bu belirtileri gören veya çevresi tarafından ikaz edilen kişi, hemen bir medyum tarafından görülmeli ve büyünün tespiti yapılmalı. Kişi yaşadıklarını detaylı bir şekilde anlattıktan sonra, büyünün bağlama büyüsü veya başka bir büyü mü olduğu belirlenir ve buna göre bir büyü bozma uygulamasına geçilir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Geri getirme büyüsü de büyü yapılan kişi üzerinde belirtiler gösterebilen bir büyü türüdür. Büyünün yapılması ile beraber, büyüye maruz kalan kişi üzerinde hem fiziksel hem de zihinsel birtakım değişikler oluşur. Özellikle büyünün ilk yapıldığı zamanlarda, kişi kendisini güçlü bir kafa karışıklığı ve kararsızlık içerisinde bulur. Zamanla kuvvetlenen bu belirtiler artık dayanılamaz hale gelir ve büyüyü yapan kişiye geri dönerek, mutluluğun orada olacağı hissi içerisine girilir.

Bu aşamalara kadar büyünün fark edilmemesi büyünün bozulmasını zora sokar. Uzman bir kişi tarafından görülmesi gereken kişi, yaşadığı tüm evreleri detaylıca anlatmalı ve söylenen uygulamaları harfiyen yerine getirmelidir. Ancak, sabrederek zaman içerisinde bu büyü bozulabilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı