Sponsorlu Bağlantılar

Bursaspor Son Dakika Haberleri

Bursaspor Son Dakika Haberleri

Bursa’mızın biricik, gözde takımı; Bursaspor futbol takımı ile ilgili tüm haberlere anında ulaşmak için en iyi adres olarak karşımıza Bursa sporda Bugün sitesi çıkıyor. Site, Bursaspor haberleri ile ilgili tüm detayları an be an, tarafsız ve doğru şekilde taraftarlara iletmeyi amaçlıyor. Siz de Bursasporum bugün ne yaptı diye düşünüyorsanız, siteye kolayca ulaşabilirsiniz.

Son Dakika Haberler

Bursa sporda Bugün sitesi, Bursasporluyuz diyen herkes için Bursaspor hakkında haberleri en detaylı şekilde sunması ile dikkatleri üstüne çekiyor. Site son gelişmeleri en hızlı şekilde; Bursaspor son dakika haberleri başlığı altında taraftarları ile buluşturuyor. Tüm transfer, antrenman, maç öncesi ve sonrası futbolcu açıklamaları, yönetici açıklamaları, oynanacak maç bilgileri ve daha birçok Bursaspor ile ilgili haberi tek çatı altında topluyor ve bu haberleri bizlere ulaştırıyor.

Teksas Haberleri

Site, sadece takımın kendisi ile ilgili değil; takımın taraftar grubu olan Teksas taraftar grubu ile ilgili haberleri de taraflarla buluşturuyor. Teksas haberleri ile ilgili tüm merak edilenleri tek çatı altında toplayarak taraftarların bilgilerine sunuyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı