Sponsorlu Bağlantılar

Bulut Teknolojisi

Bulut Teknolojisi

Web sitenizi barındıracağınız sunucuları seçerken, geniş alan, ekonomik fırsatlar, hızlı erişim gibi birçok kriteri göz önünde bulundurmalısınız. Bulut teknolojisini kullanarak, hosting hizmetlerinde kesintisiz bağlantı sağlayan firma ülke genelindeki müşteri ağını giderek artırmaktadır. Yeni web sitesi sahibi olanlar ya da sunucu değişikliği yapmak isteyenlere vds satın al seçeneklerini sunuyorlar. Bu seçeneklerle sundukları hizmetlerde, müşterilerine veriye daha hızlı erişim ve tüm kontrolün kendilerine ait olmasını sağlıyorlar.

Düzenli Yedekleme

Web siteleri verilerinin düzenli olarak yedeklenmesi, tüm olumsuzluklar karşısında veri kaybını önleyecektir. Reseller hosting hizmetleri ile birden fazla web sitesi sahibi olanlara daha ekonomik seçenekler sunuyorlar. Web sitesinin yapısına göre seçenek sunuyorlar ve bulut yedekleme hizmetleri ile web sitesi yedeklemesini her hafta planlı olarak yedekliyorlar. Yeni nesil teknoloji olan bulut sistemleri sayesinde, her kullanıcıya daha geniş alan ayırıyor ve işlemlerin yüksek performansla yapılmasını sağlıyorlar. Web barındırma hizmetlerinde, birden fazla paket seçeneği oluşturarak, web sitesi veri yapısına ve hizmet türlerine göre farklı fiyat seçenekleri sunuyorlar.

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı