Teknoloji

BTS Universe Story 24 eylülde yayınlanacak

Netmarble, dünyaca meşhur BTS’yi baz alan yepyeni interaktif sosyal oyunu BTS Universe Story ‘yi 24 Eylül’de (KST) yayınlanacağını duyurdu.

Bu interaktid sosyal oyun, farklı seçeneklerin farklı sonuçlar doğurduğu, oyuncuların direkt olarak oyun içindeki hikayeleri yaratıp oluşturmasına olanak sağlamakta. BTS Universe Story’de BTS Evreni baz alınan çeşitli hikayelerle birlikte “Hikâye Oluşturma” modu ile oyun içi yapımcılık araçlarını kullanarak herkes kendi hikayesini oluşturabilir ve “Hikaye Oyna” modu ile var olan hikayeleri oynayıp seçim yaparak hikayeyi şekillendirebilir.

Ek olarak BTS Evreninde oyuncuların kıyafet ve aksesuar toplayıp karakterleri istedikleri stilde özelleştirebilecekleri “Collection” modu ile beraber özelleştirdikleri karakterlerin AR resimlerini çekebilirler.

Yayın tarihi duyurusuyla aynı zamanda “BTS Günlük Fotoğraf Kart Etkinliği” de açıldı ve oyunculara BTS Universe Story’i inceleme fırsatı sunuyor. 17 Eylül’e kadar resmi BTS Universe Story sitesi (https://btsuniversestory.netmarble.com) ile girilebilen etkinlik oyunculara her gün güncellenen BTS Evreni fotoğraf kartları elde etme fırsatı veriyor. Fotoğraf kartı alındığında oyuncular kartı saklayabilir veya diğer oyuncularla paylaşabilir.

Netmarble BTS Universe Story yayınlanmasına kadar özel video içerikleri ve çeşitli etkinliklerle daha fazla bilgi yayınlayacak.

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı