Sponsorlu Bağlantılar

Boşanma Avukatı mı Arıyorsunuz?

Boşanma Avukatı mı Arıyorsunuz?

Büromuzda siz müvekkillerimizin her türlü hukuki sürecini uzmanlıkla takip eden, kısa vadede çözüm odaklı çalışan farklı departmanlar doğrultusunda organize olmuş avukatlarımız hizmet vermektedir. Hukuki süreçlerinizin daha kolay ve menfaatleriniz doğrultusunda sonuçlanması için bizlere danışabilir ve yardım alabilirsiniz.

İnternet Ortamından Silinmesini İstediğiniz Yayınlar Mı Var?

Bünyemizde hizmet veren bilişim avukatı, internet ve sosyal medya ortamında karşılaştığınız sorunların çözümünde sizlere danışmanlık etmektedir. İnternetten haber kaldırma, video kaydı ve fotoğraf kaldırma gibi süreçlerinizin kolay ve hızlı sonuçlanması için çalışmaktadırlar.

Alanında başarılı boşanma avukatı ile birlikte çalışarak görüş ve istekleriniz doğrultusunda davalarınızı sonuçlandırabilirsiniz.

Zorla senet imzalatma gibi davalarınızın takibi de dahil olmak üzere birçok ceza dosyasında görev almış ağır ceza avukatı hizmetimiz ile yaşadığınız zorlu hukuki süreçlerin kolaylıkla sonuçlanması için sizlerin yanındadır.

 

 

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı