Sponsorlu Bağlantılar

Bodyspace Nedir?

Bodyspace Nedir?

Bodyshape günümüzün gelişen teknolojisini kullanarak üretilmiş bir zayıflama cihazıdır. İçerisinde yer alan kızıl ötesi ışınlar ve vakum teknolojisi sayesinde 5000 kaloriye kadar kilo kaybı sağlamak mümkündür. Bu sayede hem zayıflamaya hem de istenen vücut şeklini almaya kolaylıkla yardımcı olmaktadır. Cihaz kasların enerji üretimini arttırırken aynı zamanda kilo kaybı sağlamayı mümkün kılmaktadır. Güvenli sağlıklı ve eğlenerek kilo vermek mümkündür. Kilo verirken kas dengesini de sağlar ve aynı zamanda istenen vücut şekline göre çalışma yapmanıza yardımcı olur.

Bodyspace Nasıl Yapılır?

Zayıflama ve istenen vücuda sahip olmak için kişilerin denedikleri yöntemler arasında en etkili olan bodyshape zayıflama cihazını kullanmaktır. Maliyetleri açısından iyi araştırma yapmak ve istenen etkiyi yaratması için kaliteli cihazları tercih etmek önemlidir. Bu nedenle güvenilir bir siteden ve mümkünse kendi resmi sitesinden alışveriş yapmak gereklidir. Fiyatları bakımından maliyeti iyi araştırmalı ve kendinize en iyi etkiyi yaratacak zayıflamaya yardımcı cihazları seçmelisiniz

Bodyspace Cihaz Fiyatları

Kişiler istedikleri vücut şekline sahip olabilmek için çeşitli yöntemler denemekte ve başarı olmak için birçok yola başvurmaktadır. Bu yollardan en etkili olanları spor ve diyet programlarıdır. Spor salonlarına gitmeye vakti olmayan kişilerin bodyshape zayıflama cihazını satın alarak evlerinde istedikleri vücut şekline sahip olabilmeleri mümkündür. Zayıflama cihazının gelişmiş teknolojisi sayesinde vakum ve kızıl ötesi ışınları kullanabiliyor olması şekil vermekte ve zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Maliyet olarak iyi araştırma yapmak ve güvenilir sitelerden alışveriş yapmak önem taşır.

Kum Saati Vücut Nedir?

90-60-90 denilen ve kişilerin şanslı olarak görüldüğü kum saati vücut tipine sahip olan kişiler kusursuz ve tam ölçülü bir bedeni vardır. Düşük bel pantolon, mini etek, belden oturtmalı kıyafetleri kendilerine yakıştırırlar ve her ortamda ilgi çekerler. Göğüs ve kalça eşit olarak görülmektedir ince bir yapıya sahip belleri bulunmaktadır. Simetrik omuzları, dolgun göğüsleri ve incecik bel ve bacakları olan kişilerin sahip olduğu vücut şeklidir. Göğüs ve kalça eşit aynı zamanda ince belleri olan kişilerin vücutlarıdır. Bu şekilde olan vücut tipine sahip olan kişiler genel olarak kilolu görülseler de istedikleri her kıyafeti kendine yakıştırarak bulundukları ortamda son derece şık görülürler.

Armut Vücut Tipi Nasıl Yapılır?

Vücut tiplerinden şikayet eden, memnun olmayan kişiler farklı yöntemler denerler ve istedikleri vücut tipine kavuşmak için çaba harcarlar. Armut tipi vücut tipine sahip olan kişiler kalçalarına göre daha dar omuzları, küçük göğüsleri, ince belleri olanlardır. Bu vücut şekline sahip olmak ve formu korumak, zayıflayabilmek için mutlaka koşu ve tempolu yürüyüş tercih etmelidirler. Kalça ve baseni şekillendirecek pilates hareketleri istenen vücut tipini elde etmek için son derece pratik yollardır. Hafif ağırlık kaldırmak ve şınav hareketleri süreci desteklemede başarı gösteren yollardandır.

Elma Tipi Vücut Yöntemleri

Elma tipi vücut şekline sahip olan kişilerin üst vücutları alt bölgelerine göre daha kalındır. Bel kıvrımı fazla olmayan bu kişilerin genel olarak bu vücut şeklini korumaları ve bu şekle sahip olmaları için pilates programlarını tercih etmeleri önem taşır. Pilates programları yağ oluşumlarını engellerken bel kıvrımlarını da arttırır. Bacakları kuvvetlendirmek ve eklemleri güçlendirmek için yüzme, bisiklet gibi spor aktivitelerini tercih etmelidirler. Her kişinin vücut şekli farklı olduğundan ihtiyaç duyduğu spor ve diyet programları farklı olacaktır. Elma tip vücut şekli için mutlaka iyi araştırma yapmalı ve gerekirse bir uzman desteği alarak istenilen vücut şekline kavuşmak için çalışılmalıdır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı