Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin Haberleri Ve Daha Fazlası

Bitcoin Haberleri Ve Daha Fazlası

İnternet dünyasının en çok gelirini sağlayan bitcoin günden güne kendisini geliştirmektedir. Site içerisinde her gün yeni, birden fazla bitcoin haberleri eklenmektedir. Bitcoin haberlerinin yanı sıra site içerisinde ethereum haberleri ve aylık olarak ethereum analizleri de eklenmektedir. Site, koinbox olarak kullanıcılara birçok hizmet sağlamaktadır. İnternet üzerinden yatırım yapan kişiler, site içerisinde birçok haber ve analiz görebilmektedir. Atacakları bir sonra ki adımları, siteden öğrendikleri güncellemeler ile yapmaktadır.

Sunduğu Hizmetler

Site içerisine günlük olarak bitcoin haberleri, ethereum haberleri ve onlarca yatırım haberleri ve analizleri eklenmektedir. Sitenin yenilenen yüzü ve güçlü ekibi ile bir çok imkanı kullanıcılara sunan site yazarları, kripto para hakkında da bir çok haber hizmeti sunmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı