Gündem

Birevim’den altı ayda 1 milyar TL’nin üzerinde teslimat

Güçlü performans seyrine 2021’in ikinci çeyreğinde de devam eden tasarruf finansmanı sektörünün lokomotif markası Birevim, 2021 yılı Ocak-Haziran döneminde 9 bin 516 adet teslimat gerçekleştirerek 1,1 milyar TL’lik teslimat tutarına ulaştı. Beş yıl gibi kısa bir sürede sektöre ivme kazandırma başarısı gösteren Birevim, sürdürülebilir büyümesini devam ettirdi.

 Milli ekonomiye 1,1 milyar TL katkıda bulunduk

Bireysel tasarrufları sürdürülebilirlik ilkesi bağlamında kitlesel bir tasarruf fonuna dönüştürülerek ülke ekonomisine kazandırdıklarını belirten Birevim Genel Müdürü Av. Mahir Orak, “2021’in ilk altı aylık döneminde 9 bin 516 adet teslimat gerçekleştirerek ülke ekonomimize 1,1 milyar TL katkı sağladık. Bundan yaklaşık beş yıl önce ayda 5-6 bin kişiye ulaşan sektör, Birevim’le birlikte ayda ortalama 30 bin kişiye ulaşmaya başladı. Lider marka olarak her yıl en az iki kat, toplamda ise neredeyse yedi kat sektörümüzün büyümesine vesile olduk. Bugüne kadar teslimatını gerçekleştirdiğimiz 38 bin tasarruf planı ile ekonomimize 3,5 milyar TL katkı sağladık” dedi.

 7 bin 326 tasarruf sahibimiz ilk kez ev ve araç sahibi oldu

Altı aylık dönemde gerçekleştirdikleri teslimatların yüzde 77’sinin ilk evini ve arabasını alanlardan oluştuğunu söyleyen Mahir Orak, “3 bin 317 tasarruf sahibimiz hayallerindeki ilk eve,  4 bin 9 tasarruf sahibimiz de hayallerindeki ilk taşıta kavuştu. Ev ve araç sahibi olmak hemen herkesin en büyük hayallerinden biri ve buna vesile olmak bizi gururlandırıyor. Başarılarımızda müşteri güvenini temel alan kurumsal ilkelerimiz ve bu alanda hayata geçirdiğimiz yenilikçi uygulamalar yer alıyor 2 bine yakın çalışanımızla 110 şubede hizmet veriyoruz. Sektörünün şube ağı ve çalışan sayısı olarak lider markasıyız. Genel müdürlükten şubelerimize ve çağrı merkezlerimize uzanan hizmet ağında tüm tasarruf sahiplerimize uçtan uca hizmet götürmeye devam edeceğiz” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı