Sponsorlu Bağlantılar

Biolea

Bioela

İyi bir göz çevresi serumunun temel özelliklerinden biri nemlendirmedir. Bu bölgede su kaybını önlemek için serumunuzda hyaluronik asit veya retinol gibi nem artırıcı maddeler bulunmalıdır. Yaşlandıkça, esnekliği artırmak için serumunuzda antioksidanlar ve kollajen içeriği de bulunmalıdır. Alkol, üre veya salisilik asit içeren kozmetik ürünlerden kaçınmalısınız. Çünkü bu tür maddeler bu kadar hassas bir bölgeye çok zararlı olabiliyor.

Son olarak cildinizin ihtiyaçları yaşla birlikte değiştiği için serumlarınızı yaşınıza göre seçmelisiniz. Göz serumlarının 20 yaşında kullanılmaya başlanması tavsiye edilir. Bir göz serumunun birçok avantajından yararlanmak için en iyi göz altı serumunu bulmak istiyorsanız araştırmanızı yapın ve farklı mağazalardan göz ürünlerini karşılaştırmayı unutmayın. Biolea ile saç bakım ürünleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsin.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu