Sponsorlu Bağlantılar

Bina Güçlendirme

Bina Güçlendirme

Bu formdaki güçlendirme, ahşap kirişler, Çelik bağlantılar ve gevşeme parçaları gibi mekanik öğeleri kapsar. Bina güçlendirme sonuçları daha mükemmel vecizelik, güvenlik ve daha kalıcı bir yapıya sahip olacak şekildedir.

Kimyasal sistemler arasında arsa materyallerinin yalıtımı, sıvalı yüzeylerin güçlenmesi ve denatürasyon gibi seçenekler var. Bu yaklaşım, çarpım, göçme ve yalıtım oranlarındaki artışla birlikte, esnekliği göstermektedir. Karbon fiber gibi ürünler dayanıklığı arttırır.

Ahşap, beton, çelik gibi ek parçalar kullanılarak teyip temelin üzerinde insanları hasardan koruyan onarım, ikame edilmiş eklemeler, yeniden tasarım ve sonrası için başlangıç ölçümleri bulunabilir. Burada, zemin etkilerine dayanıklı mevcut yapıyı koruma altına almak için, tüm hesaplar titizlikle yapılmalıdır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu