Sponsorlu Bağlantılar

Bilinmeyen Numaraları Buluyorlar

Bilinmeyen Numaraları Buluyorlar

Bilmediğimiz ve telefonlarımızda yer almayan numaralar tarafından arandığımızda rahatsız oluruz. Bu numaraların kime ve nereye ait olduğunu bulmak için no sorgulama hizmetinden yararlanarak bilgi edinmemiz amacıyla faydalı içerikler sunuyor. Bu hizmet sayesinde bu numaranın kodunun kime veya hangi firmaya ait olduğu bilgisini kolay şekilde bizlere sunuyorlar. Sorgulanması gereken telefon numarası için alanlar veriyor ve numara yazıldığı taktirde numara bulma işlemlerini gerçekleştiriyorlar.

Verilen Bazı Hizmetler Nelerdir?

Verdikleri hizmetlerden biri de mevcut olan telefon numarasının nerenin telefonu olduğunu bulmaktır. Telefon numarasının nerenin olduğunu buluyorlar. Bazı dolandırıcılık yapmak adına kullanılan telefon numaralarının tespitini yaparak bizleri mağduriyetten kurtarıyorlar. Numaraların kime ait olduğu konusunda oldukça zahmetsiz bir işlem sunmaktadırlar.

0850 Nerenin Kodu

En çok araştırılan ve sorulan sorulardan biri olan 0850 nerenin kodu sorularına açıklık getiriyorlar. 850 kodunun Kuzey Kore’ye ait bir kod olacağı bilgisini bizlerle paylaşıyorlar. Herhangi bir kod girilmesi halinde o kodun hangi ülkeye ait bir kod olduğunu saptayarak önlemler almamızı kolaylaştırarak daha bilinçli olmamızı sağlıyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı