Sponsorlu Bağlantılar

Baskılı Poşet Toptan Satış

Baskılı Poşet Toptan Satış

Hazır paket halinde poşet almak yerine çok uygun fiyatlarla baskılı poşet yaptırabilirsiniz. Poşet fabrikası Taha Ambalaj istediğiniz özelliklerde ve istediğiniz ebatlarda poşet imalatı yapabilmektedir. Market işletmeleri, mağazalar, e ticaret siteler, kozmetik, hediyelik eşya dahil bir çok sektör ve endüstri için imalat yapmaktadır.

Baskılı Market Poşeti

Marketler ülkemizde senelerdir baskılı poşet kullanmakta olup bu oran 2021 yılına geldiğimiz günümüzde hayli artmıştır. Market poşeti üzerine ister marketinizin logo ve iletişim bilgileri istersenizde ürün kampanya duyuruları basılabilmektedir. Baskısız şekilde kullanım oldukça kötü bir görünüm vermekte olup marketler için bu kullanım hiç de cazip değildir. Taha Ambalaj firmamızdan size özel market poşeti baskılı imalat fiyat teklifi alabilirsiniz.

Toptan Market Poşetleri

Baskısız kullanım yerine baskılı yaptırabilir ve az adetli yerine toptan baskılı poşet yaptırabilirsiniz. Taha ambalaj 2021 yılı için en makul ve uygun birim baskılı poşet fiyatları ile sizlere hizmet vermektedir. Adrese teslim baskı kaliteli yüksek çözümler sunmaktadır. İstediğiniz ebat ve özelliklede poşet imalatınızı en hızlı şekilde sağlamaktadır.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı