Sponsorlu Bağlantılar

Baskılı Fon Perde

Baskılı Fon Perde

Baskılı fon perdeler yaşam alanlarının pencerelerini örten ürünlerdir. Dışardan gelen ışığın ayarlanmasını ve ortamın dışardan görünmemesini sağlar. Bu özelliklerin yanında mekanın tasarımı ve şıklığı da perdeler ile tamamlanıyor. Mekanlarda kullanılan klasik perdelerden farklı olarak baskılı fon perde çeşitleriyle ortamda hem farklılık hem de şıklık sağlanıyor. Firma perde sektöründe uyguladığı mimari perde çalışmalarıyla alanında öncü olmaya devam ediyor.

Baskılı Fon Perde Modelleri

Kullanılan klasik güneşlik ve tül perdeleri tamamlamak için fon perdeler tercih ediliyor. Fon perdeler her türlü kumaştan üretilebiliyor. Ancak genellikle saten kumaş tercih ediliyor. Fon perdelerin kumaş çeşidi ve renk seçeneklerine baskılı çeşitlerde eklenerek fon perde alanında model seçenekleri çoğaltılmıştır. Perdelerin üzerine sizin istediğiniz resimler ya da katalogdan seçeceğiniz resimler baskılanarak mekanınıza özel perdeler tasarlanabiliyor. Gelişen baskı teknolojisi ile son derece kaliteli ürünler firma tarafından müşterilerine sunuluyor. Dijital baskılı fon perde çeşitleriyle istenilen kumaşa istenilen baskı yapılabiliyor.

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı