Sponsorlu Bağlantılar

Bakırın Değerlendiği Yer

Bakırın Değerlendiği Yer

Pahalı özelliklere sahip olan ve işlenmesi kolay olan hurda bakır, özellikle elektrik ve elektronik dünyasının tercihleri arasında yer almaktadır. Hurdacılık sektöründe alımlarda güncel yöntemleri ilk aşamada değerlendiren firma hurda dünyasının en popüler seçeneği olan bakır konusunda da çözüm üretiyor.

Bakır Satışında Doğru Adres

Metal dünyasının değerli seçeneklerinden biri olan bakır, kablolarda ve bobinlerde çokça bulunmaktadır. Bu siteyi aramak suretiyle elinizdeki bakırları uygun fiyata satabilirsiniz. Ancak bakırların ayrışmış olması gerekir. Kablo bakırları kablodan ayrılmış olması gerekir. Aksi taktirde hurdacı firma kablo fiyatı uygulamaktadır. Aynı kural bobinlerde bulunan bakırlar için de geçerlidir. Firma bobinde bulunan bakırlar ayrılmadığı zaman metal borsasındaki bakır fiyatını uygulamamaktadır.

Fiyatlar Güncel

Hurdacılıkta önemli olan konu firma tercihidir. Avcılar hurdacı firma tercihi konusunda seçim yapmadan firmanın fiyat politikasını gözden geçirebilirsiniz. Alımlarda müşteri memnuniyetini tercih eden firma kısa süre zarfında adrese gelerek hurdaları yerinden almaktadır. Servis ekipleri alım işlemi sonrasında kantara giderek hurdanın miktarını belgelemektedir. Daha sonra ödeme işlemi gerçekleşmektedir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı