Sponsorlu Bağlantılar

Baby Face Beauty Nedir?

Baby Face Beauty Nedir?

Lazer teknolojisinin kullanılmasıyla gerçekleşen uygulama cilt yenileme ve leke tedavisinde başarılarını kanıtlamış estetik işlemler arasındadır. Baby face beauty tedavisinin kısa süreli olması, anestezi gerektirmemesi ve mevsim fark etmeden tüm ciltlerde uygulama yapılabilmesi sağladığı avantajlar arasındadır. İçeriğinde yer alan vitaminler cildin yenilenmesine ve genç bir görünüm elde edilmesine fayda sağlayan zenginliğe sahiptir. Leke tedavisi, cilt yenileme, cilt gençleştirme ve sıkılaştırma, cildi aydınlatma gibi etkileri olmasından dolayı yaygın bir şekilde uygulaması yapılmaktadır. Ağrısız ve gelişmiş teknolojilerin kullanılmasıyla kısa süreli olan baby face beauty tedavisi sonrası kişi istediği cilde konforlu bir şekilde kavuşabilmektedir.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Mikro kanallar açılarak yapılan uygulama cildin ihtiyacı olan kadar vitamin ve komplekslerin yedirilmesiyle gerçekleşir. İki aşamada yapılan baby face beauty uygulamaları ilk aşamasında cilt ve ampuller hazırlanıp ikinci aşamada hazırlanan ampullerin cilde yedirilmesi ve maske uygulaması yapılır. 15 dakika gibi bir sürede tüm işlemler biterken kişi etkilerini hemen görecek ve iyileşme süreci gerekmeden gündelik yaşamına geri dönecektir. Ciltte meydana gelen sorunların uzman kişi tarafından belirlenmesi sonrasında bazen tek seans yeterli olurken bazen de 2 hafta aralıklarla 3-4 seans gerekli olabilmektedir. Bütün cilt tiplerine yıl boyunca güvenli bir şekilde yapılan uygulama lazer teknolojisinin en gelişmiş halini kullanmaktadır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer uygulamaları istenmeyen tüylerin kalıcı bir şekilde yok edilmesinde geliştirilmiş bir teknolojidir. Beşiktaş lazer epilasyon uygulamalarında fiyatları etkileyen bazı kriterler vardır ve bu kriterler merkezler tarafından uygulama yaptıracak kişiye bağlı olarak belirlenir. Fiyat kriterleri olarak kişinin kıl ve cilt yapısına bağlı olarak seansların sıklığı, uygulama yönteminin değişiklik göstermesi, uygulama alanının genişliğine bağlı olarak seans süreleridir. Bu nedenle muayene olunması ve cilt analizi yapılması gereklidir. Muayene sırasında belirlenen koşullar ve epilasyon süreci fiyatlar konusunda da net bilgiler elde edilmesini sağlayacaktır.

Lazer Epilasyon Nasıl yapılır?

Uygulamalar kişiye özel olup kıl ve cilt yapısına göre yöntemler belirlenerek yapılmaktadır. Kişideki kıl yoğunluğuna bağlı olarak seanslar belirlenir ve uygun cihaz yardımıyla bölgeye ısı enerjisi gönderilir. Bu ısı enerjisi kıl köklerinin fonksiyonlarını bozarak bir daha çıkmasını önler. Epilasyon uygulamaları sonrası ve öncesi dikkat edilmesi gereken noktaları uzman kişiden öğrenerek uyulması uygulamanın kalıcı ve sorunsuz gerçekleşmesinin en önemli kuralıdır.

Lazer Epilasyon Çeşitleri

Lazer uygulamalarında cilt analizleriyle 3 farklı çeşit lazer epilasyon cihazı bulunmaktadır. Birincisi ve en sık tercih edileni alexandrite lazer cihazıdır. Alexandrite lazer epilasyon açık tenli kişilere göre üretilmiş cihazlardır ve koyu tenli kişilerde uygulama yapıldığında tüy çoğaltma gibi yan etkileri bulunmaktadır. İkincisi diode lazer epilasyon cihazı koyu tenli kişilerde dalga boyunun uzun olmasından dolayı başarılı etkilerini göstermektedir. ND YAG lazer cihazı ise çk koyu tenli kişilere özel olarak üretilmesinden dolayı dalga boyu uzun olup çok derinlere etki etmektedir. Bu özelliği ağrılı bir işlem olmasına neden olduğundan tercih edilmeyen bir lazer çeşididir. Uygulamanın kalıcı olması için yöntemlerin kişiye göre belirlenmesi önemlidir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer yaptırmak isteyen kişilerde ilk olarak Şişli lazer epilasyon fiyatları sorusu gündeme gelmektedir. Kişiler araştırma yaparken fiyat kriterlerinin bilgisini alarak karar vermeleri en sağlıklı yoldur. Kişiye özel plan yapılması, uygulama yapılacak merkezin konumu, uygulama yapacak kişinin uzmanlık alanı gibi etkenler fiyatlar konusunda değişiklik yaratacaktır. Bu nedenle uzman kişiyle görüşme yapılarak muayene olunması net bilgiler alınması açısından önemlidir.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı