Sponsorlu Bağlantılar

Atık Ofisi

Atık Ofisi

Tekstil günümüzde oldukça güçlü bir şekilde gelişen ve hayatımızın bir parçası olarak her zaman yerini koruyan sektörlerden biri olup, üretimi hızlı ve kesintisiz olarak devam etmektedir. Tekstil fabrikalarının satışını durdurması ile birlikte eskimiş, yıpranmış ve hasar görmüş tekstillerin imhası ile ilgileniyor ve sektörde faaliyet gösteren tüm firmaların tecrübeli alt yapısı ile kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Geri dönüştürülebilir ürünleriniz profesyonel ekibimiz tarafından alınır ve atık bertaraf tesisimize teslim edilir. Tanınmış marka müşterilerinden evlilik nedeniyle iade edilen ve toplanan bu eşyaların (giyim, ayakkabı, spor giyim ve her türlü tekstil ürünleri) imha ve imha sürecini ekiplerimiz başlatmaktadır. Atık Ofisi Bertaraf olarak tekstil imhasının öneminin ve tecrübe gerektirdiğinin bilincindeyiz ve tekstil imhasını uzman ekiplerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Öte yandan tütün imhası da yapılmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu