Sponsorlu Bağlantılar

At Yarışı Tahminleri

At Yarışı Tahminleri

At yarışı, Türkiye’de çok fazla ilgi görüyor. Her gün iki kentimizde at yarışları düzenleniyor. At yarışı sevenler, bu yarışlara oyun oynayarak para kazanıyorlar. Site, sunduğu at yarışı tahminleri ile kazanmak isteyenlere destek oluyor. Uzman bir kadroyla faaliyet göstermekte olan sitede, titiz analizler sonucu yapılmış tahminler, yarışsevere katkı sağlıyor. Atları ve özelliklerini fazlaca bilmeyen ama kazanmak isteyenler için sitede sunulan altılı tahminleri oldukça faydalıdır.

Profesyonel Altılı Tahminleri

Atların, birçok özellikleri vardır. Kimi atlar çimde, kimileri ise kumda daha başarılı olurlar. Bunun yanı sıra, bazı atlar uzun mesafede, bazı atlar kısa mesafede başarılı olurlar. At yarışında kazanç elde edebilmek için bu bilgilere ve günlük performans bilgilerine sahip olmak gereklidir. Sitenin uzman ekibi, atların özelliklerini ve en son performanslarını biliyor ve buna göre altılı tahmin oluşturuyor. Kazanmak isteyen yarışsever, siteye ulaşarak, oyun oynamak istediği yarış programını seçiyor. Ardından whatasapp ile tahmin almak istediğini siteye bildiriyor. Site, anında geri dönüş sağlıyor ve kazandıran tahminleri, takipçisine ulaştırıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı