Sponsorlu Bağlantılar

Aşk Büyüsü Yapabilen Medyumlar

Aşk Büyüsü Yapabilen Medyumlar

Aşk büyüsü farklı şekillerde yapılabilir. Her medyum bu büyüyü farklı bir şekilde uygulamaya dökebilir. Ancak birçok medyum belli standart yöntemleri belirlemiştir. Aşk büyülerinde temel amaç sevilen kişi kendine aşık etmektir. Ama, güçlü bir aşk büyüsü sizin farkınızda olmayan bir erkeği ya da kadını bile sizin köleniz haline getirebilir. Bu tarz güçlü büyüler işinde ehil olan medyumlara emanet edilmelidir. Tıpkı Medyum Behçet gibi.

Aşk en güzel hislerin başında yer alır, ama hayat bazen hepimize aşkı sunmayabilir. Aşkı arayan insanlar daima farklı yollara da yönelmiştir. Büyü de bu farklı yollardan sadece biridir. İnsanlar aşk büyüsü yaptıranları eleştirse de buna asla kulak asmamak lazımdır. Ömür boyu hayatınızda aşk olmadan yaşamak ve bu yüzden büyü yoluna başvurmak birkaç eleştiriyi de kaldırabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Aşk Büyüsünün Özellikleri

Kişinin bedeninden çok ruhuna, zihnine ve duygularına hitap eden aşk büyülerinin çoğu zaman fiziksel etkileri yoktur. Olanlar da çok hafif bir şekilde gerçekleşmektedir. Aşk büyülerinin büyük kısmı kara büyü sınıfına girmez. Ancak, elbette bu sınıfa girenler de vardır. Bunlar çok güçlü büyülerdir ve bu büyülerin uzman ellere yaptırılması şarttır. Konu aşk büyüleri olduğunda bu büyü konusunda uzun süredir başarıyla çalışan Medyum Behçet ilk akla gelen isimlerden biridir. Yaptığı aşk büyülerinin başarısı ve müşteri memnuniyeti gayet açık ve net bir şekilde ortadadır.

Aşk büyüsü herkesin yapabileceği bir büyü değildir. Büyüden anlamayanların elinde çok tehlikeli bir şeye dönüşebilir. Öncelikle, zaten acemi kişilerin yapacağı aşk büyüleri zaten tutmaz. Tutmaması belki de daha iyidir, keza bir de ters tepme ihtimali vardır. Başka boyutlardan varlıkların yardımıyla yapılan aşk büyülerinde büyünün ters tepme ihtimali tutmama ihtimalinden her zaman daha kötü sonuçlar doğurmuştur. Çünkü, bunlar şakası dahi yapılacak varlıklar değildir.

Aşk Büyüsü Uzmanlığı

Medyum Behçet insanları her zaman büyünün doğru kişiye yaptırılması gerektiği konusunda uyarmıştır. İşinde uzman bir medyum tarafından yapılan aşk büyüsünün tutma oranı çok yüksektir ve en fazla iki hafta içerisinde büyünün meyveleri alınmaya başlanır. Kullanılacak olan materyal ve tılsımların aşk büyülerinde önemi çok büyüktür. Bu sebeple, eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir. Aşk büyüleri yaygın olarak yapılan büyülerden olabilir, ama ritüelleri kesin büyülerdir. Eksik ya da gedik kabul etmez. Niyetin de tam ve saf olması lazımdır.

Tüm büyülerde büyü yaptıracak kişinin niyeti büyük ölçüde önem taşımaktadır. Niyet büyünün temel taşlarından biridir. Aşk büyüsünde de durum bu şekildedir. Modern dünyada insanlar daha çok fiziksel hazza önem vermeye başladığından duygularda körelmeler ve hazcılık sık sık ortaya çıkan durumlardan biridir. Aşk ise sadece beden değil aynı zamanda duygu işidir. Aşkı bulmak adına girişilen çabalar ise kutsaldır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı