Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Halı Yıkama Firması

Antalya Halı Yıkama

Antalya halı yıkama firmamız, halıları cinslerine göre ayırarak temizleriz. Kullanılan malzemenin özellikleri tüm halılarda aynı olmadığında temizlik işlemleri buna göre yapılmalıdır. Deterjan, makine ayarı vs. buna göre belirlenir. El yapımı kilimlere de bir temizleme sırası uygulanır. Çünkü makine altlıklarından çok farklı özelliklere sahiptir. Mürekkep, işleme, hassasiyet vb. belirleyicidir

Halı yıkama Antalya firmamız antika kilim ve el dokuması kilimlerin temizliğini vakum gibi tekniklerle yapmaktadır. Halılar önce nazikçe tozlanır, ardından yıkanır ve vakumla kurutulur. Ancak bu kilimler çok sık temizlenmemelidir. Bu nedenle günlük veya haftalık-aylık olarak kendi bakım rutininizi yapmanızda fayda var. Bu sayede kilimler sorunsuz bir şekilde daha uzun süre saklanabilmektedir. Tüm işlemler, hizmetler ve Antalya halı yıkama fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı