Sponsorlu Bağlantılar

Analog Fotoğrafçılık için Doğru Adres

Analog Fotoğrafçılık için Doğru Adres

1968 yılında İstanbul’da doğan ve genel olarak fotoğrafçılık ile iç içe büyüyen Anıl Uzun, hayatı boyunca fotoğrafçılık hakkında edindiği deneyim ve tecrübelerini, kurmuş olduğu bu blog aracılığıyla sizlerle paylaşıyor. Özellikle analog fotoğrafçılık hakkında deneyimlerini ve fikirlerini paylaştığı sitesinde, ayrıca analog fotoğrafçılık hakkında da birçok içerik üretiyor.

Sıfırdan nasıl analog fotoğraf işine girişebileceğinizi ve çok daha fazlasını sizlere öğretmeyi amaçlayan bu blog, sahip olduğu basit ve sade tasarımı ile de oldukça rahat bir şekilde okunabiliyor. Eğer sizin de analog fotoğrafçılığa merakınız varsa ve konu hakkında derinlemesine bilgi edinmek istiyorsanız, bu blogtan faydalanabilirsiniz.

Sitede Neler Bulunuyor?

Birçok farklı metnin yer aldığı blog üzerinde, analog makine seçiminde, fotoğraf çekimlerine; dijital makinalardan, pozlama çeşitlerine kadar birçok içerik bulunuyor. Ayrıca site üzerinde, Anıl beyin hayatı hakkında da içerikler yer alıyor.

Siz de bu blogu, tamamen ücretsiz bir şekilde ziyaret ederek hem fotoğrafçılık hakkında bir şeyler öğrenebilir, hem de konu hakkında derinlemesine bilgi sahibi olarak kendinizi bu alanda geliştirebilirsiniz.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı