Sponsorlu Bağlantılar

Ameliyatsız Yanak İnceltme

Ameliyatsız Yanak İnceltme
Kusursuz ve etkileyici yüz hatlarına sahip olabilmek her kadının en temel arzularından birisidir. Hayatının her alanında dış görünümüne ayrı bir hassasiyet gösteren kadınlar için estetik cerrahisi tüm sorun ve kusurlarına yönelik kalıcı ve sağlıklı çözümler sağlıyor. Bu çerçevede dolgun ve kalın yanaklara sahip olan her kadının arzuladığı belirgin elmacık kemiklerine ve ince yüz hatlarına sahip olabilmeleri gerçeğe dönüşüyor. Üstelik günümü estetik cerrahisi teknolojisi sayesinde bu yüz hatlarına sahip olabilmek ameliyatsız olarak bile mümkün oluyor. Ameliyatsız yanak inceltme operasyonları sayesinde artık cerrahi müdahaleye gerek olmadan dolgun ve kalın yanakların yeniden ince bir görünüme kavuşması sağlanabiliyor.
Yanak İnceltme Nedir?
Günümüzde pek çok kadın büyük, şişkin ve dolgun yanaklara sahiptir. Bu tip bir yüz hatlarına sahip olmak doğal olarak çekicilik ve seksüellikten farklı olarak daha ağırlıklı sempatik ve çocuksuz bir etki uyandırır. Pek çok kadın açısından beklentileri karşılamayan ve olumsuz bir durum olan şişkin yanaklar için estetik cerrahisinde sağlıklı çözümler bulunuyor. Yanak inceltme operasyonları temel olarak kişinin şişkin ve dolgun yanaklarının daha ince bir forma kavuşmasını sağlamaktadır. Böylelikle hastanın yuvarlak yüz hatlarından ziyade daha keskin ve daha belirgin yüz hatlarına sahip olabilmelerine yardımcı oluyor. Özellikle de bilimsel olarak dahi kanıtlanmış olan çekici yüz hatlarına sahip olabilme şansı da bu operasyonlar ile mümkündür.
Yanak inceltme operasyonları sayesinde yüzün “V” şeklinde olması ve keskin çene hattına sahip olunması mümkün olur. Ayrıca yüz güzelliğini tamamlayacak ve daha çekici bir etki oluşturacak belirgin elmacık kemiklerine sahip olabilmekte her kadın için mümkün hale geliyor. Ameliyatsız yanak inceletme operasyonları sayesinde anestezi uygulanmadan, herhangi cerrahi bir müdahale gerçekleştirilmeden, yanakların inceltilebilmesine olanak sağlamaktadır.
Agassi Teknolojisi
Günümüzde yanak inceltme operasyonlarının artık ameliyatsız olarak da uygulanabilmesi için geliştirilmiş Agassi teknolojisi bulunuyor. Agassi teknolojisi sayesinde yanaklardaki yağ yastıkçıklarına yönelik “yüksek radyo frekansları” uygulanmaktadır. Bu şekilde yanaklardaki dolgunluğun giderilerek, küçültülebilmesi sağlanabilmektedir. Dünya genelinde yanak inceltme operasyonlarında kullanılan Agassi tekniği hızlı ve basit bir şekilde uygulanabilmektedir. Bu şekilde hastanın ameliyatsız yanak inceltme operasyonlarının ardından en kısa süre içerisinde gündelik hayatına geri dönebilmesi dahi mümkün oluyor.
Bu teknolojiyle uygulanan ameliyatsız yanak inceltme operasyonlarında tek kullanımlık “problar” vasıtası ile ağız içinden “bichatlar” üzerine “monopolar radyofrekans enerjisi” uygulanır. Bu enerjilerin oluşturduğu kontrollü yüksek ısı sayesinde yanak iç cephesindeki yağ dokuları eritilir. Bu yağ dokularının erime işlemi sırasında aynı zamanda da bölgedeki “kolajen” üretiminin arttırılmasını da teşvik edecek “lifting” etkisi oluşturmaktadır. Bu şekilde ameliyatsız yanak inceltme müdahaleleri ile yanaklarda hem incelme hem de etkili bir sıkılaşma sağlanır. Dolayısıyla da operasyonların ardından gerçekten belirgin yüz hatlarına sahip olunabiliyor. Türkiye’de Agassi teknolojisinin kullanımı noktasında özellikle Op. Dr. Dr. Cahit Vural birbirinden önemli ve başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Ameliyatsız yanak inceltme operasyonlarındaki yüksek başarısı dolayısı ile kadın ve erkek herkes tarafından tercih ediliyor. Her zaman arzulanan yüz hatlarına sahip olabilmeye yardımcı olacak çalışmalarıyla dikkat çeken uzman hekim Vural’ın yanak inceltme operasyonlarından kolayca yararlanmak ve bilgi almak için iletişim kanalları üzerinden başvurular gerçekleştirilebilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı