Sponsorlu Bağlantılar

Alimbey Haber

Alimbey Haber

Alimbey haber sizlere her zaman en doğruyu en hızlı bir şekilde sunmaktadır. Haber için olmaz ise olmaz denilebilecek olan iki husus doğruluk ve hızlılık sayemizde kırılması gereken bir rekor olarak diğer sitelerin hedefi olmuş durumdadır. Sitemizde sizlere hitap edebilecek birçok kategori bulunmakta buralara giriş yapılarak ilgi alanınızla bağlantılı olarak işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

 

Neler Bulunuyor?

Gündem; Site içerisinde anlık olarak gündem ile ilgili gelişmeler paylaşılmaktadır.

Nasıl Yapılır; Nasıl yapıldığını meram edebileceğiniz bazı içerikler bu alanda sizlere sunulmaktadır. Eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek mümkünken aynı zamanda öğrenmek de mümkündür.

Kimdir?; Tarihe damgasını vurmuş kişilerin neler yaptığını merak ediyorsanız bu alan tam size göre istediğiniz bilgilere buradan ulaşmanız mümkündür.

Nedir?; Ne olduğunu merak edebileceğiniz içerikler bu alanda sizlere sunulmaktadır. Burada ilginizi çekebilecek birçok içerik vardır.

Galeri; Site içerisinde paylaşılan haberler ile alakalı resimlerin bulunduğu alandır.

Video; Site içerisinde paylaşılan haberler ile alakalı videoların bulunduğu alandır.

 

Kaynak: http://www.alimbey.net/

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı