Sponsorlu Bağlantılar

Acelyaokcu.com

Acelyaokcu.com

Online alışveriş sitesinde müşterilerine, kış koleksiyonları ve yaz koleksiyonlarını farklı kategori sayfalarında sunuyor. Elbise modelleri çeşitlerini, yeni gelenler, giyim ve indirim bölümlerinde gösteriyor. Siteyi ziyaret edenler, giyim kategori bölümümde gösterilen giyim ürünleri türlerine göre arama yapabiliyor. Ürün sayfasında, giyim ürünlerinin tüm özelliklerini gösteriyor.

Dış Giyim

Dış giyim bölümünden ürün seçmek isteyenler, bayan kaban modelleri seçeneklerinin tümünü görebiliyor. Kadın mont modellerinin tamamı, çeşitli indirim seçenekleri ile sunuluyor. Kaban ya da mont modellerini seçenler, önce beden ölçüsünü belirliyor ve sepete ekleyebiliyor. Tüm müşteriler 200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmetlerinden faydalanabiliyor. Online işlemlerde müşterilerine whatsapp destek hattı ile hizmet veriyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı