Sponsorlu Bağlantılar

15 Temmuz Destanı Senfonisi

15 Temmuz Destanı Senfonisi

15 Temmuz’da yaşanan kahramanlık destanı üzerine etkinlikler yapılmaya devam ediyor. 4.yılda yapılan etkinliklerde Fahir Atakoğlu tarafından hazırlanan senfoniyle birlikte yaşanan olaylar notalara döküldü. Gece boyunca farklı noktalarda verilen mücadele 15 Temmuz destanı senfonisi eseriyle birlikte ölümsüzleştirdi.

Türkiye’nin dört bir noktasındaki bağımsızlık mücadelesini notalara döken Fahir Atakoğlu, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ile birlikte oldukça başarılı bir 15 Temmuz destanı eserini ortaya koydu.

Online Senfoni İzle

Cumhuriyet tarihinin önemli eserlerinden biri olan Fahir Atakoğlu 15 Temmuz Destanı eseri internet üzerinden izlenebiliyor. Farklı parçalar halinde hazırlanan ve önemli sanatçılar tarafından ortaya konan eserin tüm bölümlerini internet üzerinden ücretsiz bir şekilde izlemek mümkün olabiliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı